Ultra brutální megaslevy na DixieGear.cz!

Ultra brutální megaslevy na DixieGear.cz!

25, 50 i 70% dolů na trička a mikiny vidlácké značky DixieGear. Šanci ulovit poslední volné kousky máte do 24.ledna. Startujeme právě teď.


Dolů

Ne, nezbláznili jsme se. Lid český, moravský a slezský si žádá slevy, tak proč je neudělat. Ale když už, tak teda pořádně. My si vyprázdníme sklad, takže nebudeme muset při dalším stěhování tahat tolik krabic, no a vy máte jedinečnou šanci udělat fakt výhodnej nákup anebo ulovit některej z posledních kousků triček, který třeba v nabídce naší vidlácký outfitový značky DixieGear dalších pár let vůbec nebudou.

68 Charger za tři stovky? Tak tomuhle u nás říkáme SLEVA…

Bankovky, který nám z týhle akce (doufám) přistanou v kapse, použijeme jednak na provoz internetovýho rádia a magazínu a druhak na naplnění skladu dalšíma novinkama a reedicemi motivů, po kterých se teď naposled vyloženě zaprášilo. A co zbyde, z toho se v květnu na Dixie On The Road na Konopáči zaplatěj třeba kapely.

Za 450 v českých můžete mít dokonce i našeho „Lebkouna“ neboli triko s motivem Rebel With A Cause

70% dolů aneb Poslední šance za 180 Kč

Jak zbývá ve skladu posledních 10-15 kousků od nějakýho motivu, pryč s nima. Pokud to teda nejsou nejčerstvejší novinky samozřejmě. Z původních šesti stovek se takhle dostáváte na symbolickejch 180 kaček. K tomu není co dodat. Snad jen to, že některý tyhle doprodejový motivy v nejbližší budoucnosti znova tisknout neplánujeme, takže máte teď fakt poslední šanci.

Jedním z triček, který můžete mít za pouhých 180Kč je i tohle s Johnny Cashem

…anebo dokonce i oblíbenej Rebel Chopper. Pokud teda trefíte zrovna tu svoji velikost.

50% dolů aneb Úklid v garáži za 295 Kč

Na jaro 2020 máme připravený nový i staronový autíčkový motivy triček a jelikož je to tam samej poctivej, velkej, americkej pickup, potřebujem si udělat v naší imaginární skladový garáži místo, aby se nám to sem všechno v pohodě vešlo. Takže veškerý trika s auťákama jsou teďka za polovic. A to jak pánský trika, tak zbytek dámskejch tričíček a tíleček. No nekupte to za 295 kaček. 

Za půlku teď u nás seženete i Cobry od Shelbyho

… i třeba devětapadesátku Cadillaka s těma největšíma ploutvema.

A ještě jednou 50% dolů aneb Posledních pár mikin po 845 Kč

Příští rok určitě uděláme další verze oblíbených mikin, design a střih právě řešíme. Určitě budou o dost volnější v těle, zase na zip vepředu a s kapucou, no a aby se nám to v eshopu nemotalo do sebe, tak by bylo fajn vypráskat ven těch posledních pár starších kousků. Tak nám s tím helfněte.

Mikinu s generálem Lee seženete fakt jenom u nás, o kvalitě textilu ani nemluvím.

25% dolů i na podzimní novinky aneb Když už, tak už 

450 korun českých – to je cena, kterou jsme nasadili prakticky na všechny další trika z naší nabídky a to i na poslední novinky. Když teda slevy, tak na všechno. Čím míň toho tady na skladě zbyde, tím líp, vypadá to, že nás brzo čeká zase další stěhování a tahat ty haldy krabic je fakt pakárna.

O Bílej dům v konfederačních barvách se asi strhne za těch 450 kaček menší bitva

I vidláckou domobranu najdete v dočasné slevě ze šesti stovek na 450Kč

24.1. je šlus!

Samozřejmě všechno má mít taky svůj konec, to platí i pro tuhle slevovou akci. Ta končí přesně po měsíci, tj. 24. ledna 2020. Co se prodá, to se prodá, co zbyde, vrátí se na původní ceny. Tak dlouho neváhejte, některý velikosti jsou u řady triček vyprodaný už teďka nebo zbejvaj poslední dva, tři kousky. Ale vy, co čtete tenhle článek, máte náskok. Reklamní kampaň na facebooku začne až někdy po Vánocích, takže máte velkou šanci to poslední XLko s tím pravým motivem ulovit dřív, než po něm skočí někdo jinej.

LGBT cowboy – jednoznačně hit letošních vánoc. Reedice totohle během pár dnů beznadějně vyprodanýho motivu se v eshopu objeví koncem ledna.  Jestli ho nechcete zase propásnout, klikněte SEM, zvolte svoji velikost, do toho políčka o fous níž zadejte svůj mail a odklikněte to. Jen co naskladníme novou várku, dáme vám vědět jako prvním.

Tak a to je všechno. Ještě jednou díky za Váš čas, Vaši podporu i za Vaše objednávky, užijte si co nejpohodovější Vánoce (škoda, letos budou bílé asi málokde) a do nového roku 2020 vykročte tou správnou nohou. Nejlíp samozřejmě ve stylovým triku DixieGear.

A nezapomeňte – Always Keep On Southern Side!

Martin Pešek

Martin Pešek

Konzervativní Kozoroh na trnité cestě ke splnění svého amerického snu. Tenhle svět potřebuje opravdu trochu víc buranů.

All articles of the author

Kadle, bojuj! aneb Co dělá Karel Marx na vidláckým rádiu?

Kadle, bojuj! aneb Co dělá Karel Marx na vidláckým rádiu?

Martin Pešek , Visí a soutěží. A co na to Evropská unie?

Rebel Flag jako symbol „jiné“ Ameriky aneb 7 důvodů, proč v ČR nosit triko s jižanskou vlajkou

Rebel Flag jako symbol „jiné“ Ameriky aneb 7 důvodů, proč v ČR nosit triko s jižanskou vlajkou

Martin Pešek , V našem eshopu DixieGear.cz je největší zájem jednoznačně o trička s motivem konfederační vlajky. Nejžádanější motivy jsme právě opět dotiskli a to je i důvod zkusit zjistit, proč jde rebel flag tak na dračku.

Vidláckej punk aneb Dixie On The Road 2019 očima redaktorů Rádia Dixie

Vidláckej punk aneb Dixie On The Road 2019 očima redaktorů Rádia Dixie

Ivo Strejček Jr. , První ročník pohodového redneck mejdanu byl nejen o „amerikách“. Slovem i obrazem vás jím zasvěceně provedou členové týmu RadioDixie.cz.