Kadle, bojuj! aneb Co dělá Karel Marx na vidláckým rádiu?

Kadle, bojuj! aneb Co dělá Karel Marx na vidláckým rádiu?

Visí a soutěží. A co na to Evropská unie?

Dolů

Už jste měli v ruce náš novej katalog triček DixieGear? Nebo jste zabrousili k nám na web či na eshop a vobjevili jste svět českýho rednecka? Nebo, chcete-li vidláka. Ale po amerikánsku. Napoprvé to může bejt docela pecka, to přiznávám…

No, takže pokud víte, vo co de, už je vám titulek tohohlenc článku jasnej, pokud netušíte, klikněte na vobrázek dóle a ten katalog na vás vyjede v pédéefku v novym vokně. Vočíhněte to, má to jen vosum stran, a pak čtěte dál.

Tak. A vo tohle triko tady běží. Co kristapána dělá Karlík Marxů mezi záplavou konfederačních vlajek, kvérů, nabušenejch auťáků a kozatejch holek? A ještě s nápisem v češtině.

Jelikož jsem si tenhle motiv vymyslel sám, tak bych určitě měl vysvětlení podat vosobně. Tak trochu je to reakce na jedno naše starší triko s Czexitem. To tenkrát před tuším čtyřma rokama při svý premiéře se spoustou lidí fest zacloumalo, na ksichtoknize jsem se vo sobě dověděl spoustu novejch věcí, na druhou stranu někomu to zase evidentně sedlo, což bylo nakonec krásně vidět na vobjednávkách. Ale v jednom měla řada kritiků pravdu.

Czexit sám o sobě je blbost. Nebo řešení fakt v krajní nouzi a muselo by to bejt narychlo a né jako teďka ty nešťastníci za Kanálem. Dole na tom triku chybělo ještě malým písmem něco jako „JAKO SOUČÁST V4+?“ Musí nás na to holt bejt víc. Jako přesvědčenej monarchista si nevodpustim připodotknout, že něco podobnýho jsme tady před sto rokama měli a fungovalo to líp než dneska.

Czexit momentálně vytištěnej nemáme, ale v případě zájmu rádi vyrobíme dotisk. Hoďte nám maila a jakou velikost byste chtěli a klikněte na to voranžový tlačítko u vobrázku trika na eshopu.

Mimochodem, myšlenka z toho trika úplně přemlátila grafickou stránku věci a to je podle mě veliká škoda. Takhle realisticky vykreslenou prostřílenou, špinavou ceduli (a teď serte na to, co na ní je), převedenou do sítotisku, takže s použitím jen tuším čtyř barev, to jsem ještě nikde neviděl. Našeho grafika musím tímto hluboce pochválit. Takže jsme tenhle motiv zvopákli znova, ale s jiným textem. Protože svoje kvéry fakt do Bruselu vodevzdávat nechceme asi nikdo.

Těhle triček ještě pár kusů máme. TADY!

No jo, jenom vo těch bouchačkách to ale není. Přemejšlel jsem, co mě (a dost dalších lidí) na tý Úniji tak zásadně sere, aby to mohlo jít na další triko a byl předpoklad, že se to bude taky prodávat. A nemusel jsem to koumat nijak dlouho. Nic proti Evropě, nic proti spolupráci, obchodu a tak dále, ale kategoricky a zásadně NE tomu bolševismu, kterej dnešní EU už asi definitivně ovládnul. My, co to aspoň částečně pamatujem, to prostě vidíme, sorry jako. Otázkou zůstává, jak tuhle poměrně obtížně přenositelnou zkušenost předat mladším, třeba vlastním dětem.

LGBT cowboy aneb hit letošních Vánoc, zdá se… Ten fór je prostě tak dobrej, že jsme to museli udělat. Vláďo, dík za nápad! A jinak ať si každej píchá, koho chce a kam chce, hlavně ať mě s tím nevotravuje a neblbne hlavy dětem. 

Takže jestli to máte s Únijí a Kájou Marxem podobně, zaúkolujte Ježíška, manželku nebo Jesuse Christa Superstara, že už máte dárek vybranej. A možná teď už přesně víte, komu tohle triko nadělíte. Anebo si ho nadělíte sami a hned. Když je to výročí plyšáku teďka, tak můžete bejt mezi známejma za pěknýho kinga. A nezapomeňte jim říct, kde jste ho koupili. Je to vytištěný vzádu na krku kdyžtak.

To by v tom byl, kurva, čert, aby EU Marx netrumfnul toho LGBT cowboye a novou reedici Duchů. Ty jsou totiž v našem interním žebříčku prodejnosti zatím před ním. Kadle, bojuj!

No a pak zbejvá možnost, že vám tohle triko teda vtipný nepřijde. Třeba jste jenom větší optimisti než já. Fajn, kdo říká, že musíme mít všichni na všecko stejnej názor? Třeba sem na tenhle web chodíte kvůli americkejm autům, možná vobčas posloucháte naše rádio a politika je vám úplně u prdele. Jéžišmarjá, proč né, kde je nějakej problém? Jsme přece dospělý lidi a nikdo vám nic nevnucuje. Ale na ten eshop DixieGear.cz se stejně i tak jukněte. Dost možná se tam totiž najde i něco pro vás.

A teď už to víte. Co dělá Karel Marx na Dixie? Visí! A generál Nathan Bedford Forrest hned vedle něj. To musej bejt debaty, když večer zavřem krám a zhasnem…

Takže toliko slovo autora „libreta“ motivu trička EU Marx, jedné z nejprodávanějších novinek z podzimní DixieGear kolekce. Myslím, že i graficky se povedlo slušně, jediný, co jsme nestihli, jsou samolepky. Ty budou k mání až tak začátkem prosince, počítám.

V těsným závěsu za silnou trojkou se drží motiv I Have A Dream neboli konfederační White House. Sakra, kdyby tak někdo uměl hacknout vosvětlení Bílýho domu a pustil tam tohleto. To by Donald čubrněl…

Doufám, že jsem vám tímhle trikem a článkem nezvednul tlak do nepatřičných hodnot, pokud ano, tak mě to fakt mrzí, omlouvám se a jestli můžu, tak jednu radu: Neberte to všechno tak vážně, život je krátkej a srážky s blbcema ho jen zbytečně kazej.

Mějte se fajn a až budete (někdo) psát dolů nebo na fejsbúk ty komentáře, trošku se zamyslete než vodbouchnete enter. 

Ahój!

Martin Pešek

Martin Pešek

Konzervativní Kozoroh na trnité cestě ke splnění svého amerického snu. Tenhle svět potřebuje opravdu trochu víc buranů.

All articles of the author

Divoká budoucnost České republiky: Ohlédnutí z roku 2030

Divoká budoucnost České republiky: Ohlédnutí z roku 2030

Lukáš Visingr , Prezident Donald Trump oznámil odchod USA z NATO, Evropská unie se rozkládá, v Evropě hrozí občanské i mezistátní konflikty. Co na to Češi?

Dixie Battle Flag: 8 míst, kde dostali Yankové největší vejprask

Dixie Battle Flag: 8 míst, kde dostali Yankové největší vejprask

Jan Korbel , Co se skrývá za jmény bitev, vyšitých na tričku s bojovou zástavou Konfederace? Vysvětlí vám to jeden z veteránů Forrestovy kavalerie.

Rebel Flag jako symbol „jiné“ Ameriky aneb 7 důvodů, proč v ČR nosit triko s jižanskou vlajkou

Rebel Flag jako symbol „jiné“ Ameriky aneb 7 důvodů, proč v ČR nosit triko s jižanskou vlajkou

Martin Pešek , V našem eshopu DixieGear.cz je největší zájem jednoznačně o trička s motivem konfederační vlajky. Nejžádanější motivy jsme právě opět dotiskli a to je i důvod zkusit zjistit, proč jde rebel flag tak na dračku.