Proč máme v píči aneb Eshop plnej kosočtverců

Proč máme v píči aneb Eshop plnej kosočtverců

Komančové, coviďáci, Bureš, fejsbuk, gúgl i Evropská unie. To všechno můžete mít v píči na nový kolekci unikátních triček. Než nám to soudruzi zatrhnou…


Dolů

„30 let od plyšáku a jsme na tom skoro hůř než za těch bolševiků“, je slyšet v různejch podobách po celým Česku. A i proto jsme na vidláckým eshopu DixieGear.cz poskytli azyl nové značce Mamevpici.cz

Tak co, taky máte v píči?

Komunisti. Marxisti. Bolševici. Levičáci. Neomarxisti. Liberálové. Progresivisti. Vždyť víte, koho myslím. Prostě celá ta parta, kterou zajímá jen jedno. Moc. Pod maskou líbivejch hesel a falešnejch keců je vždycky schovaná touha ovládat lidi. Nadiktovat jim, co si mají myslet, jak mají vychovávat děti, co mají číst a poslouchat, koho milovat a koho nenávidět. A koho volit. Udělat ze svéprávnejch lidskejch bytostí tupý stádo ovcí, který se nebude vzpouzet, bude pěkně líně přežvykovat a bude vděčný za šlichtu, kterou jim vrchnost milostivě předhodí. A samozřejmě bude pravidelný stříhání a dojení. 

I ta nejpevnější tyranie se začne drolit ve chvíli, kdy začne bejt k smíchu.

Kdo se bude stavět na zadní, ten špatně skončí. Nejdřív digitální cenzura, tu si vezmou na starost kámoši v globálních IT korporacích. Vymazat ty nepohodlný z veřejnýho prostoru a pak ještě přitvrdit. Jako soudruzi v Číně. Obstavit účty, nepustit do veřejný dopravy, do kina, do bazénu atd.atd. A někde za bukem už se vztyčujou špačkárny a ploty z ostnatýho drátu. A když už jsme v tom mazání, především je potřeba přepsat dějiny. Totálně. Zlikvidovat všechno, co tisíce let fungovalo. Lásku k rodině, svý zemi, kultuře a způsobu života. Ke svobodě. Tohle má bejt svět, kde budou žít naše děti a vnoučata?

Roli vrchního cenzora dneska úspěšně plní nadnárodní korporace. Fakt ty fejsbuky a gúgly k životu nezbytně potřebujeme?

Nejlepším prostředkem k ovládání lidí je odjakživa strach. Vyděšený stádo bude do tý ohrady rádo samo spěchat, serve se mezi sebou o nejlepší místa u žlabu a se slzama v očích bude děkovat těm, kdo je zachránili před těma hrůzama venku. Klimatická katastrofa přestává zabírat? A hele, najednou je tady děsivá epidemie. Co přijde příště?  

Únor bílý, covid sílí. Nejhorší smrt je z vyděšení.

Před třiceti lety jsme si naivně mysleli, že jsme se těhle šmejdů nadobro zbavili. Užívali jsme si čerstvý svobody a uskutečňovali svoje sny. Pro samou práci jsme přestali sledovat, co se děje kolem a teď najednou s hrůzou zjišťujeme, že to, co se na nás valí, je mnohem děsivější než to, v čem jsme žili třeba koncem osmdesátek. A není už kam utýct... 

Podobnost s logem jiného, sesterského socialistického hnutí není v tomto případě čistě náhodná, ale záměrná.

„Češi jsou smějící se bestie“, pravil prý kdysi říšský protektor Reinhard Heydrich. „Nedá se jim vládnout, ze všeho si dělají prdel, všechno sabotujou, prostě mají v píči“, dodávám já. Možná je za tím zkušenost malýho národa zapasovanýho do soukolí velmocí, možná poučení z naší vlastní revoluce, kterou jsme si od nadšenýho začátku až do hořkýho konce zažili v 15.století jako první v Evropě.  Skeptickej postoj ke všem zvěstovatelům šťastných zítřků nám pomáhá přežít. Otázkou je, jestli to bude stačit…

Pár nápadů na další verze tohohle motivu ještě v šufleti máme, nechte se překvapit.

Mít v píči není program. Je to jen první krok. Ovšem ten bývá vždycky nejtěžší. Jak budou vypadat ty další, to už je na vás. Možná máme poslední šanci zabránit tomu, aby se Orwellův rok 1984 stal realitou. Přišel čas, říct ďáblovi ne. A pamatujte, že i ta nejpevnější tyranie se začne drolit ve chvíli, kdy začne bejt k smíchu. 

Do EU, která vztyčuje sochy Karla Marxe, jsme tenkrát fakt nevstupovali.

A proto jsme dali dohromady naší novou, „kosočtvercovou“ kolekci triček. Všechny pěkně pohromadě je najdete na www.mamevpici.cz a distribuce bude probíhat osvědčeným způsobem přes náš vidláckej eshop DixieGear.cz. Ke každému triku od nás jako obvykle dostanete zdarma unikátní samolepku se stejným motivem a další ptákoviny na tohle téma, jako třeba nášivky nebo čepice, intenzivně připravujeme.

Při pohledu na špičky naší politiky se nemůžu ubránit dojmu, že ta zpuchřelá monarchie měla něco do sebe. Že, pane Bureš?

Tak co, máte taky v píči? Jestli jo, neváhejte! A až se vám povede některou z těch samolepek lípnout na nějaký vtipný místo, vyblejskněte to a pošlete na mamevpici@radiodixie.cz. Největší pecky samozřejmě zveřejníme (bez uvedení jména autora pochopitelně) a odměníme nějakou hodnotnou píčovinou. 

A nakonec něco v military stylu, ať se vám to hodí k maskáčům a vytuněný AR-15 nebo kalachovi


V Pardubicích 9.února 2021

Martin „Marty“ Pešek
(ten, kdo si celou tuhle píčovinu vymyslel a nese za ní plnou odpovědnost)

Martin Pešek

Martin Pešek

Konzervativní Kozoroh na trnité cestě ke splnění svého amerického snu. Tenhle svět potřebuje opravdu trochu víc buranů.

All articles of the author

Honkytonk Jukebox 51: Vzpomínka na Honzu Vyčítala

Honkytonk Jukebox 51: Vzpomínka na Honzu Vyčítala

Martin Pešek , „Bez Greenhornů Honzy Vyčítala by Rádio Dixie nejspíš vůbec neexistovalo“, překvapí možná ve svém hudebním speciálu jeho principál Marty. 

Tenhle svět vážně potřebuje trochu víc pořádnejch buranů

Tenhle svět vážně potřebuje trochu víc pořádnejch buranů

Martin Pešek , Zásadní stanovisko majitele, zakladatele a šéfredaktora projektu RadioDixie.cz k současnému pokusu o neobolševickou revoluci nejen v USA. Redneck Lives Matter!

Z býka vlkodlakem aneb I z pekla se dá najít cesta ven

Z býka vlkodlakem aneb I z pekla se dá najít cesta ven

Martin Pešek , Jedna vymazaná excelovská buňka nastartovala pád do pekla. Tragický, poučný i optimistický příběh Josefa Záruby. Pamatujete na katalogy BULL?