Dixie On the Road Vol.3: Jan Holeček, ‘Guma’ Kulhánek a Livin Free

Dixie On the Road Vol.3: Jan Holeček, ‘Guma’ Kulhánek a Livin Free

V pátek 31.7. vystoupí v teplickým klubu KNAK superformace Livin Free. Jižanský hardrockový mejdan přenášíme opět živě na našem Facebooku, YouTube a webu.


Dolů

Koncertní série Dixie On the Road zabrousí tentokrát do českých bluesových vod! 31.července vystoupí v teplickým klubu KNAK superformace Livin Free. Večer bude provázet charismatický Míša Leicht. Pro ty, co to mají daleko, jsme připravili opět online přenos na našem Facebooku, YouTube a webu.

Oproti předchozímu ročníku se Dixie On the Road letos přeměnilo na koncertní sérii. Jednou měsíčně vás vytáhneme na koncert a to do jednoho z nejlepších rockových klubů v téhle zemi, do teplického KNAKu. Živé koncerty vynikajících kapel, které buď přímo plavou v americké hudbě nebo z ní nepřímo čerpají, přenášíme v reálném čase na náš web, YouTube a Facebook. Na webu DixieOnTheRoad.cz  budou i po proběhlém koncertě záznamy vždy k dispozici. Z každého koncertu necháme vytvořit CD tohoto živého koncertu, které najdete na našem shopu www.dixiegear.cz

Druhý koncert ze série Dixie On the Road - záznam kapely Něžná noc, spojení zpěvačky Blanky Šrůmové (Tichá dohoda) a písničkáře Jana Sahary Hedla (Precedens, Duševní hrob) si můžete kdykoliv pustit jedním klikem...

Série už nám nabírá na obrátkách. Po koncertech southern-rockových The Cell a Něžné noci Blanky Šrůmové a Jana Sahary Hedla se nám blíží další, už třetí, díl Dixie On the Road. Jak se svého údělu zhostili The Cell nebo Něžné noci, ale také energický moderátor Míša Leicht, si ověřte ZDE  a ZDE. Když budete s výkony spokojeni, nezapomeňte kapely Něžná noc a The Cell  ohodnotit příspěvkem na Donio.cz. Stanete se tak mecenášem nejen jednotlivých kapel, ale celého tohohle řepáckého počinu.

Pidi stáneček s nejnovějšími přírůstky v kolekci našich triček Dixie Gear - Original Redneck Outfit samozřejmě nebude v Teplicích v KNAKu chybět. Najdete ho nahoře v patře hned vedle Bulleit baru.

Pátek 31.7.2020 od 20:00
Livin Free
Klub KNAK Teplice + livestream

Žádný z členů formace Livin Free není na české hudební scéně nováčkem. Ba naopak splňují všechno potřebné, aby se o nich dalo mluvit jako o bluesové superskupině! Zpěvák a klávesista Honza Holeček se spojil s baskytarovou legendou Vladimírem ‘Gumou’ Kulhánkem a Tomášem Frolíkem s Michaelem Noskem z The Bladderstones.

Nový projekt zpěváka a klávesáka Jana Holečka vystoupil mimo jiné na 75. narozeninách jejich basisty, legendárního Vladimíra ‘Gumy’ Kulhánka, v brněnském Sono centru. Tenhle narozeninový megakoncert s názvem “Čas je mý kuře v hodinkách” odvysílala v únoru letošního Česká televize. Podívat se na něj můžete ZDE.

CD ze živého vystoupení Něžné noci v teplickém KNAKu si můžete předobjednat už teď ZDE. Doporučujeme neváhat, je to limitka. 500 kousků a ty můžou bejt fuč jen to hvízdne...

A proč vlastně sérii Dixie On The Road děláme? Pandemie koronaviru dopadla na nás všechny, muzikanti neměli několik měsíců kde hrát a situace se nelepší ani teď s uvolňováním, uspořádat koncert totiž trvá několik měsíců a většina plánovaných hudebních akcí se letos nebude konat. Takže řešením je live stream – když už nemůžou za muzikou lidi, musí jít muzika za nima. 

Koncertní série Dixie On The Road v teplickým KNAKu je naplánovaná až do konce roku a sestava kapel je vskutku reprezentativní. Posuďte sami.

Pokud můžete, podpořte kapely, které v rámci Dixie On the Road vystupují. Sbírku jsme založili na osvědčeném sbírkovém portálu Donio.cz. Přispět zakoupením virtuální vstupenky na Livin Free můžete ZDE. Nějakou tu kačku můžete přihodit také Něžné noci ZDE a The Cell ZDE

Vstupenky na koncert si můžete rezervovat telefonicky na čísle 602 622 400.

Web akce: www.dixieontheroad.cz/livin-free/

Facebooková událost: www.facebook.com/events/956488168439295/

YouTube kanál: https://youtu.be/s28H4Hb0X6A

Ricardo Delfino

Ricardo Delfino

Zpěvák, hráč na foukací harmoniku, bluesman, band manager několika rockových kapel, hudební redaktor a pořadatel koncertů a festivalů.

All articles of the author

Hurá na Jih 59: Honza Holeček - český Greg Allman?

Hurá na Jih 59: Honza Holeček - český Greg Allman?

Dalibor Mierva , Vzpomínka na Petara Introviče, novinky z Maďarska i z domácí scény a rozhovor s klávesákem a zpěvákem Honzou Holečkem.

Jak jsme streamovali The Cell aneb Postkoronáčový redneck mejdan online

Jak jsme streamovali The Cell aneb Postkoronáčový redneck mejdan online

Martin Pešek , O sockách, záhadně zmizelých džínách zpěváka The Cell a o zákulisí prvního online koncertu ze série Dixie On The Road.

Proč je Něžná noc něžná, jak Sahara nacvičuje na důchod a jak se poprali s koronáčem

Proč je Něžná noc něžná, jak Sahara nacvičuje na důchod a jak se poprali s koronáčem

Anna Mašátová , Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl nám zodpověděli pár zvídavých otázek. Semleli jsme muziku, Ameriku, dopady koronakrize i připravovanou novou desku.