Voblíkni svou ženskou v Dixie stylu aneb Nápady za flašku

Voblíkni svou ženskou v Dixie stylu aneb Nápady za flašku

Výhrami v naší červnové soutěži jsou lahve Bulleit Frontier Whiskey, australská móda od Scippis a nová dámská trika DixieGear.


Dolů

Asi pro nikoho nebude žádným velkým překvapením, že mezi čtenáři našeho webového magazínu a posluchači internetového rádia převažují chlapi. Proto jsme logicky v první fázi rozjezdu naší tričkové kolekce DixieGear mysleli pouze na ně – ať už výběrem motivů nebo skladbou velikostí triček. Ovšem teď přichází ten pravý čas to změnit a věnovat se i té druhé, doposud opomíjené polovině lidstva. 

Na přemýšlení se člověk musí náležitě posilnit. My přemýšlíme s Bulleitem.

Voblíkni si Dixie, kotě!

Jak by měla dámská kolekce triček DixieGear ale vypadat? Že by to měla být trička se speciálním dámským střihem, to je nám jasné, ale jaké motivy a grafické podání by měly největší úspěch? Diskuzí na tohle téma máme za sebou spoustu.

Že bysme začali šetřit na materiálu?

„Určitě ne růžovou, ta už je dávnou out.“ 
„Jé, to určitě udělejte něco s koňma a kovbojema!“ 
„Hlavně žádný westernový činčurádičky, to chce drsnou a agresivní grafiku.“
„Nebojte se výraznejch barev, oranžovou, růžovou, jasně zelenou…“
„Co řešíte, prostě ty nejprodávanější motivy natiskněte na dámský trika a po ptákách.“
„Já bych chtěla pejsky a nápis LOVE z takových těch malejch šutýrků blejskavejch…“
„Hardcore redneck styl, potrhaný vlajky, rozpitej text jako stará kérka, trika určitě černý, ďoury už si do nich udělám sama …“

A takhle bychom mohli pokračovat dál a dál. Co člověk, to názor. Co baba, několik názorů. Takže jako jediná možnost se nám jeví, posbírat nápady od co největšího počtu lidí a on z nich nějakej většinovej názor vypadne. Doufejme. A k tomu bychom potřebovali vaši spolupráci. Nebojte, odměna vás nemine!

První z dvojice nových dámských triček DixieGear. Jak jinak něž že s rebel flag...

Když nevíš, zeptej se

Nějakou manželku, přítelkyni, dceru, vnučku, kamarádku nebo tak podobně určitě máte. Tak se jí jednoduše zeptejte, jaký tričko by se jí líbilo. Samozřejmě by ten motiv měl mít něco společného s Amerikou. Co barva – bílý, černý, růžový nebo co já vím jaký? A v jakým triku by se líbila ona vám (to je totiž někdy dost radikální rozdíl)? Napište to všechno do pole pro odpověď na naší poslední soutěžní otázku, my už si to nějak přebereme.

Že prej je růžová out. Mně se líbí...

Bourbon pánečkovi za odměnu

Jako odměnu jsme pro vás připravili pár zajímavých cen, které do soutěže poskytli naši partneři. Společnost Universal Premium Brands, provozovatel internetového obchodu Warehouse1.cz a nádherného kamenného obchodu v pražském Karlíně plného nejušlechtilejšího alkoholického pitiva, položila na stůl pětici krásných lahví s Bulleit Frontier Whiskey. Dvě z nich mají zelenou etiketu a obsahují žitnou whiskey Bulleit Rye, zbývající tři září oranžovou barvou a jsou až po špunt plné tradičního Bulleit Bourbonu.

Už na vás čekají...

Nezničitelná móda od klokanů

Košili Cowra od Scippis můžete vyhrát v několika barevných provedeních

Z Ameriky není zas až tak daleko do Austrálie. Platí to v muzice, najdeme spoustu styčných bodů v bohaté historii obou zemí a třeba i v tom, co se na jednom i druhém břehu Pacifiku nosí. Takže volbou druhého partnera naší červnové soutěže zabrousíme k protinožcům. V historickém centru Pardubic provozuje už řadu let svůj krámek a e-shop náš kamarád Petr Martínek zvaný Stockrider. Jeho stejnojmenný obchod je zaměřený na originální australskou módu pro pány i pro dámy, najdete zde věci k nošení po městě, outdoorové kousky či klasické kabáty „olejáky“ a „dustery“ – nezbytnou součást každého westernového padoucha. První cenou v naší soutěži bude klasická australská, téměř nezničitelná košile značky Scippis doplněná nějakou tou opaskovou přezkou a (téměř) originálním domorodým bumerangem. Jestli se vrací, budete muset vyzkoušet sami. Nám se nevracel…

Dixie novinky pro dámy

Další ceny samozřejmě poputují k vítězům z naší domácí zahrádky, tedy z kolekce našich triček DixieGear. Právě v tuto chvíli přicházejí na trh první dvě novinky z řady čistě dámských triček a tři z nich (motivy a velikosti dle výběru výherců) poskytneme jako jedny z hlavních cen a doplníme je pár kousky růžových dámských triček Radiodixie (už jich na eshopu moc nezbývá).

Můžeš odvést holku pryč z Texasu, ale ten Texas z jejího srdce nikdy nedostaneš...

Samozřejmě jako v každé soutěži, i dnes bude potřeba správně odpovědět na pár vskutku primitivních otázek a tipnout si, kolik lidí se téhle soutěže zúčastní. Tenhle tip totiž rozhoduje o tom, které cena skončí v balíčku směřujícím na vaši adresu. Bývá to někdy těžce vyrovnaný souboj, napovím snad jen tolik, že obvyklý počet účastníků našich soutěží se pohybuje v řádu nízkých stovek…

Takže vzhůru do soutěže, šance na výhru ještě nikdy nebyla vyšší než dnes! Předem děkujeme za vaše nápady!

Martin Pešek

Martin Pešek

Konzervativní Kozoroh na trnité cestě ke splnění svého amerického snu. Tenhle svět potřebuje opravdu trochu víc buranů.

All articles of the author

Bulleit: tradice amerického pohraničí našla cestu do Čech

Bulleit: tradice amerického pohraničí našla cestu do Čech

Ivo Strejček Jr. , Úspěšný právník a veterán z Vietnamu Tom Bulleit pověsil práva na hřebík a začal doma v Kentucky pálit whiskey podle skoro zapomenutého receptu. A jde mu to sakra dobře.

Erwin Cannon Ball Baker: Dělová koule na Indianu

Erwin Cannon Ball Baker: Dělová koule na Indianu

Ivo Strejček Jr. , Příběh o překonávání a posouvání hranic techniky i lidské vůle, velkých výzvách a životě na hraně.

Kožešiny, kořalka a stezka do Santa Fé: Příběhy mužů, kteří osídlovali americké pohraničí

Kožešiny, kořalka a stezka do Santa Fé: Příběhy mužů, kteří osídlovali americké pohraničí

Ivo Strejček Jr. , John Astor, Daniel Boone, Augustus Bulleit a William Becknell. Jejich příběhy spojuje odvaha riskovat, tvrdá práce a touha po dobrodružství. Ne všichni uspěli a zbohatli, ale i díky nim je Amerika taková, jaká je.