Country Servis Country Servis

Country Servis

The hottest news from across-the-pond country scene from the last month. In the second half of the program, we’ll bring you a periodical sketch about one of many interesting personas of the american country scene, whose music always has a lot to offer.

Down

Tanya Tucker a Country zprávy srpen 2019

Aired 22. august 2019, 20:00

Tanya Tucker už má za sebou šestej křížek, ale tahle baba je furt největší outlaw lady ve městě. Po letech má venku novou deskuv While I´m Livin´ a to je víc než dobrej důvod podívat se na její dlouhou a bouřlivou kariéru zblízka. A nezapomeneme ani na žhavé nashvillské novinky a drby. Uslyšíte Willieho Nelsona, Vince Gilla nebo třeba duo Brooks & Dunn.

Randy Travis a Country zprávy červenec 2019

Aired 18. july 2019, 20:00

V letním Country servisu si představíme Randyho Travise, který do country-popu 80. let přinesl svěží vítr a brzy se stal jednou z nejvýraznějších hvězd country music. Nejprve si však dáme obvyklý přehled nejzajímavějších novinek z Nashvillu za poslední měsíc.Zahrají Confederate Railroad, Alan Jackson nebo třeba Shania Twain.

Blake Shelton a Country zprávy červen 2019

Aired 20. june 2019, 20:00

V červnovém Country Servisu si představíme Blakea Sheltona, jednu z nejžhavějších country hvězd současnosti, který už má na kontě pěknou řádků úspěchů, přestože je mu zatím jen 42 let. Nejprve si ale jako vždy shrneme několik zajímavých novinek za poslední měsíc. Zahrají Brooks & Dunn, Vince Gill či Willie Nelson.

Nitty Gritty Dirt Band a Country zprávy duben 2019

Aired 18. april 2019, 20:00

Padesát let dlouhá cesta kapely Nitty Gritty Dirt Band byla klikatá a někdy trnitá, ale stálo to za to. Neříkejte, že neznáte aspoň jejich projekt Will The Circle Be Unbroken s legendami country a horalské muziky… V přehledu nashvillských novinek ovšem ještě předtím zahrají Old Dominion, George Strait nebo Reba McEntire.

Ricky Skaggs a Country zprávy březen 2019

Aired 21. march 2019, 20:00

V šesti letech už hrál Ricky Skaggs s Billem Monroem, užil si slávu velké country hvězdy a dnes sbírá se svým bluegrassem jednu cenu za druhou. A ještě předtím obvyklá dávka novinek a aktualit přímo z Nashvillu. Zahrají kupříkladu Charlie Daniels, Travis Tritt či Brad Paisley.

Gretchen Wilson a Country zprávy únor 2019

Aired 21. february 2019, 20:00

V únorovém Country Servisu si představíme rebelku Gretchen Wilson, která se jako blesk z čistého nebe objevila na scéně na jaře 2004 a hned první deskou přepsala několik rekordů. V přehledu těch nejzajímavějších zpráv za posledních měsíc se objeví Bellamy Brothers, Kacey Musgraves nebo Brooks & Dunn.

Vince Gill a Country zprávy leden 2019

Aired 17. january 2019, 20:00

V jubilejním 30. Country Servisu si představíme Vince Gilla, který je jedním z nejtalentovanějších a nejobdivovanějších umělců nejen v country music a který má na svém kontě neuvěřitelných 21 Grammy. Nejprve nás ale čeká obvyklý přehled zajímavých novinek za poslední měsíc. Zahrají mimo jiné Ray Scott, The Tractors nebo John Fogerty.

George Jones a Country zprávy prosinec 2018

Aired 20. december 2018, 20:00

Bezdomovec, ochlasta, násilník a jeden z největších country umělců všech dob. Tím vším byl George Jones. Do historie country music se zapsal způsobem, který již nikdo nepřekoná. V přehledu nashvillských aktualit zahrají Ricky Skaggs, George Strait nebo Toby Keith.

Pistol Annies a Country zprávy listopad 2018

Aired 15. november 2018, 20:00

Miranda Lambert, Ashley Monroe a Angaleena Presley. Příběh hvězdného tria Pistol Annies pokračuje novou kapitolou. 

Trace Adkins a Country zprávy říjen 2018

Aired 18. cctober 2018, 20:00

Trace Adkins přežije všechno. Holky ho zasypávaly kalhotkama, manželka ho střelila přímo na komoru pětačtyřicítkou, podíval se na dno mračnu flašek, vyhodili do ze všech slušnejch podniků ve městě a pořád dělá výbornou muziku. A ještě před jeho profilem přehled aktualit z americké country scény.

Další podcasty

Petr Mečíř

Petr Mečíř

Nejsem hudební kritik, ale hudební chválič, protože píšu jen o tom, co se mi líbí. Za dobrou muzikou pojedu kamkoliv.

All articles of the author