Country Servis Country Servis

Country Servis

The hottest news from across-the-pond country scene from the last month. In the second half of the program, we’ll bring you a periodical sketch about one of many interesting personas of the american country scene, whose music always has a lot to offer.

Down

Nitty Gritty Dirt Band a Country zprávy duben 2019

Aired 18. april 2019, 20:00

Padesát let dlouhá cesta kapely Nitty Gritty Dirt Band byla klikatá a někdy trnitá, ale stálo to za to. Neříkejte, že neznáte aspoň jejich projekt Will The Circle Be Unbroken s legendami country a horalské muziky… V přehledu nashvillských novinek ovšem ještě předtím zahrají Old Dominion, George Strait nebo Reba McEntire.

Ricky Skaggs a Country zprávy březen 2019

Aired 21. march 2019, 20:00

V šesti letech už hrál Ricky Skaggs s Billem Monroem, užil si slávu velké country hvězdy a dnes sbírá se svým bluegrassem jednu cenu za druhou. A ještě předtím obvyklá dávka novinek a aktualit přímo z Nashvillu. Zahrají kupříkladu Charlie Daniels, Travis Tritt či Brad Paisley.

Gretchen Wilson a Country zprávy únor 2019

Aired 21. february 2019, 20:00

V únorovém Country Servisu si představíme rebelku Gretchen Wilson, která se jako blesk z čistého nebe objevila na scéně na jaře 2004 a hned první deskou přepsala několik rekordů. V přehledu těch nejzajímavějších zpráv za posledních měsíc se objeví Bellamy Brothers, Kacey Musgraves nebo Brooks & Dunn.

Vince Gill a Country zprávy leden 2019

Aired 17. january 2019, 20:00

V jubilejním 30. Country Servisu si představíme Vince Gilla, který je jedním z nejtalentovanějších a nejobdivovanějších umělců nejen v country music a který má na svém kontě neuvěřitelných 21 Grammy. Nejprve nás ale čeká obvyklý přehled zajímavých novinek za poslední měsíc. Zahrají mimo jiné Ray Scott, The Tractors nebo John Fogerty.

George Jones a Country zprávy prosinec 2018

Aired 20. december 2018, 20:00

Bezdomovec, ochlasta, násilník a jeden z největších country umělců všech dob. Tím vším byl George Jones. Do historie country music se zapsal způsobem, který již nikdo nepřekoná. V přehledu nashvillských aktualit zahrají Ricky Skaggs, George Strait nebo Toby Keith.

Pistol Annies a Country zprávy listopad 2018

Aired 15. november 2018, 20:00

Miranda Lambert, Ashley Monroe a Angaleena Presley. Příběh hvězdného tria Pistol Annies pokračuje novou kapitolou. 

Trace Adkins a Country zprávy říjen 2018

Aired 18. cctober 2018, 20:00

Trace Adkins přežije všechno. Holky ho zasypávaly kalhotkama, manželka ho střelila přímo na komoru pětačtyřicítkou, podíval se na dno mračnu flašek, vyhodili do ze všech slušnejch podniků ve městě a pořád dělá výbornou muziku. A ještě před jeho profilem přehled aktualit z americké country scény.

Shania Twain a Country zprávy září 2018

Aired 20. september 2018, 20:00

Shania Twain je nejprodávanější country zpěvačkou v historii a jelikož se již 6. října vůbec poprvé představí českým divákům v Praze, je nejvyšší čas, abychom si její neobyčejnou dráhu více přiblížili. Nejprve si ale dáme tradiční přehled novinek ze zámořské country scény. Zahrají mimo jiných i Brothers Osborne, Terri Clark či Chris Stapleton.

Sawyer Brown a Country zprávy srpen 2018

Aired 16. august 2018, 20:00

V srpnovém Country Servisu si blíže představíme kapelu Sawyer Brown, která už 35 let patří největší koncertní atrakce americké country music. Nejprve je tu ale tradiční přehled novinek, ve kterém uslyšíte Rodney Crowella, Ronnie Dunna nebo třeba Vince Gilla.

Jamey Johnson a Country zprávy červenec 2018

Aired 19. july 2018, 20:00

Jamey Johnson je jako autor podepsán pod spoustou slavných hitů a na chvíli i sám zazářil ve světlech reflektorů, než se zase stáhl zpět do zaplivaných barů. Nejprve si ale dáme přehled novinek ze zámoří. Zahrají kupříkladu Loretta Lynn nebo Luke Bryan. To vám v americkým rádiu dohromady nesmíchají…

Další podcasty

Petr Mečíř

Petr Mečíř

Nejsem hudební kritik, ale hudební chválič, protože píšu jen o tom, co se mi líbí. Za dobrou muzikou pojedu kamkoliv.

All articles of the author